Časté dotazy

 

Co to znamená, že látky prodáváte po 0,5 m ?

Znamená to, že látky prodáváme od 0,5 metru. Pokud si objednáte větší množství, stříháme látku vcelku.

 

Když si nejsem jistá barvou, odstínem nebo materiálem, můžete mi dodat vzorky látek?

Vzorky látek vám samozřejmě na vyžádání pošleme, stačí pouze napsat o jaké látky máte zájem a ty vám odešleme na vámi uvedenou adresu.

 

Můžu se na látky přijet podívat osobně?

Látky si můžete přijet prohlédnout osobně, pouze po předchozí domluvě a to buď telefonicky 608 737 827 nebo e-mailem stylovelatky@email.cz. Náš sklad s látkami najdete na adrese: Baldovec 356, Rozstání okr. Postějov 798 62.

 

Co když mi dorazí látka, která není přesně to, co jsem hledala?

Samozřejmě vám rády látku vyměníme nebo vrátíme peníze. V takovém případě se na nás prosím obraťte buď telefonicky 608 737 827 nebo e-mailem stylovelatky@email.cz.

 

Jak je to s certifikáty a prohlášením o shodě?

Všechny naše látky, které mají certifikát Öko-Tex Standard 100: Třída 1 - jsou certifikovány pro děti do 3 let nebo jiné certifikáty, jsou označené v popisu pod látkou.  Tyto certifikáty a prohlášení o shodě, nejsme povinni předkládat zákazníkům, jsou ale dostupné k nahlédnutí úřadům. Nedoporučujeme, aby jste z látek bez uvedeného certifikátu Öko-Tex Standard 100: Třída 1, šili výrobky pro děti do 3 let.

 

Přemýšlíte i o jiném dopravci, než je Česká pošta?

Další dopravce pečlivě zvažujeme a do budoucna plánujeme způsob dopravy rozšířit. Nově můžete využívat přepravní společnost Zásilkovna.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.