Něco o nás

 

Vítejte na stránkách našeho e-shopu :)

Jsme máma Jana a dcera Iva a než jsme se dopracovaly k tomuto kroku " vlastního e-shopu", naše cesta byla jasná v tom, co chceme dělat :).

Začaly jsme šitím doplňků ke kočárkům. Když se Ivě narodily děti, pořídila si bazarový kočárek, který přišel v tak hrozném stavu, že jsme ho chtěly nějak upravit a oživit. Kompletně jsme ho "rozebraly" a udělaly první střihy. Vzniklo něco úžasného :)...... Krásný, nevšední kočárek, který oslnil nejen nás a lidi v našem okolí, ale zastavovaly nás i maminky na ulici. To byl impuls k tomu vyzkoušet šít doplňky na zakázku. Začaly jsme tak dělat radost maminkám a jejich dětem v podobě originálních a stylových doplňků ke kočárkům. Abychom mohly rozdávat ještě více radosti, jako další krok k naší spokojenosti vznikl tento e-shop. Vytvořily jsme ho díky nadšení pro krásné a kvalitní látky s nádherným potiskem a všestranným využitím. Snažíme se vybírat látky tak, aby se daly krásně kombinovat, aby materiály byly příjemné a lehké a abyste z nich mohli vytvářet originální kousky nejen do Vašeho šatníku.

Látky pro vás balíme s láskou :).

foto_001

 

 Těšíme se na Vaše dotazy, které rády zodpovíme, a to v podobě e-mailu stylovelatky@email.cz nebo telefonicky 608737827.

 Jsme tu pro Vás :).

 Jana a Iva

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde