Spolupráce, které jsme si ušily na míru

Chceme poděkovat všem švadlenkám, zákaznicím a kolegyním, které jsou pro nás nekonečným zdrojem inspirace, podpory i motivace. Těší nás, když vidíme, co všechno dokážou z našich látek vytvořit. Máte i vy zajímavou stránku o šití, ručních pracích či látkách? Hledáte dodavatele pro vaše tvoření s jehlou a nití? Ozvěte se nám. A třeba spíchneme zajímavou spolupráci.

pixiedesign

Pixie design

Pixie design vyrábí bytové doplňky. Nejčastěji pro děti a miminka. V jejich nabídce vás nadchnou polštářky a mantinely do postýlky, hnízdečka, povlečení, rychlozavinovačky, fusaky, čepičky, látkové dekorace a další parády z veselých a kvalitních materiálů pro kluky i holky.
sitinejenpromiminka 

Šití nejen pro miminka

Šití nejen pro miminka doporučujeme všem, kteří si chtějí nechat zakázkově na míru ušít výbavu pro miminka, batolata a malé děti. V jejich portfoliu najdete mantinely do postýlek, miminkovská hnízdečka, rychlozavinovačky, deky, polštářky, kapsáře, závěsy, spacáky, kojící polštáře a další výrobky ze stylových látek podle vašeho výběru.

stokke

Stokke for Bambinos by Leni

Jestli se zrovna poohlížíte po kočárku nebo potřebujete vybavit již použitý a ošoupaný kousek, obraťte se na Leni. Zakázkově ušije třeba deky, fusaky a prostěradla do kočárků, čepičky, nákrčníky, povlečení do postýlek, hnízdečka, potahy na přebalovací pult, zavinovačky, fusaky, dětské kalhoty či sluneční clony na kočárky. Vše ručně a s láskou šito z těch nejlepších materiálů jako je softshell nebo fleece.

prosikulky

Prošikulky.cz

Jak se dočtete hned na úvodní stránce, web vznikl s láskou k šití už v roce 2014. Kromě návodů na šití zdarma i k zakoupení přes e-shop zde najdete videa, foto nápady, rady k pletení i háčkování a šicí poradnu. Zkrátka je to web pro všechny šikulky, které milují práci s látkou, jehlou, nití, vlnou nebo bavlnou. Kdyby se vám někdy náhodou stalo, že dojde inspirace, tady jí zase určitě nachytáte tolik, že nebudete vědět, co dřív.