Střih - dámské šaty JACKELINE

 
Skladem
Kód: 2681
350 Kč / ks

 

Střih na dámské raglánové šaty

  • Jednoduché raglánové šaty s dlouhým rukávem (tříčtvrteční rukáv si jednoduše vytvoříte zkrácením původního střihu na dlouhý rukáv), v délce nad kolena, přiléhavé siluety.
  • Střih na dámské raglánové šaty je konstruován pro dámské velikosti 32 – 60.
  • Střih dostanete vytištěný na dvou listech A0, žádné slepování. U střihu je průvodce šitím a odkazy na návody. 

Obtížnost:

 Doporučený materiál a jeho spotřeba:

  • pleteniny- slabší hodně pružné materiály (úplet apod.). Tmavě modré šaty na fotce jsou ušité z bavlněného úpletu s elastanem. Světlé šaty na fotografii jsou ušité z oboulícního BIO úpletu (100% bavlna) od výrobce Birch fabrics (tento konkrétní světlý dezén je ze starší kolekce a aktuálně se neprodává, nicméně výrobce nabízí spoustu jiných krásných tisků...). Osobně doporučuji použít jednolícní, případně  oboulícní úplety nebo úplety french terry nebo slabší teplákovinu s příměsí elastanu, pokud zvolíte obyčejnější pleteniny pouze z bavlny, budou se vám šaty v loktech vytahovat, stejně tak hrozí, že se "vysedí" i zadní díl.

Spotřeba materiálu(při šíři látky 140 cm) je:

  • velikosti 3242: 180 cm
  • velikosti 4450: 220 cm
  • velikosti 5260: 260 cm

Doporučení:

Dámské šaty můžete šít na overlocku ale i na běžném šicím stroji. Pokud budete šít na domácím šicím stroji, doporučuji šít pružným stehem (úzkým cikcakem, tříkrokým rovnostehem apod.), aby se vám netrhaly švy. Také doporučuji snížit přítlak patky a lehce povolit napětí spodní nitě, pokud to váš šicí stroj při šití umožňuje.

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: