Střih - dámské sportovní legíny YOGA

 
Dostupnost do týdne
Kód: 2733
300 Kč / ks

Střih na dámské sportovní legíny YOGA 

Dámské legíny YOGA jsou velmi pohodlného střihu, který při cvičení oceníte. Sportovní legíny mají vysoký pas se sedlem. Střih na dámské sportovní legíny je zpracovaný v profesionálním konstrukčním programu pro dámské velikosti 32–60.

Návod jak ušít legíny

Návod, jak ušít legíny YOGA krok za krokem najdete v tomto podrobném článku: Jak ušít sportovní legíny

 Obtížnost:

Střih na sportovní legíny je vhodný pro mírně pokročilé. (Jak poznám mou šicí úroveň?)  
Pokud potřebujete se šitím poradit, podívejte se do naší šicí poradny: Poradna šití - Legíny

Doporučený materiál na sportovní legíny:

Střih je zpracovaný pro středně silné, velmi elastické pleteniny. Na sportovní variantu používejte materiály elastické v obou směrech, jako je například prémiový funkční úplet nebo sportovní úplet. Při výběru materiálu si dejte velký pozor na kvalitu a gramáž látky, ta by neměla v žádném případě prosvítat, ani při jejím natažení.

Spotřeba materiálu (při šíři 140 cm):

  • pro velikosti 32–48: 1,2 m
  • pro velikosti 50–60: 2 m

Doporučení:

Dámské sportovní legíny doporučuji šít na overlocku. Pokud jej nemáte, můžete legíny ušít i na obyčejném šicím strojiale životnost ani funkčnost takových sportovních legín bohužel nebude příliš vysoká. Pokud budete šít na běžném domácím šicím stroji, doporučuji šít pružným stehem (úzkým cikcakem, tříkrokým rovnostehem apod.), aby se vám netrhaly švy. Také doporučuji snížit přítlak patky a lehce povolit napětí spodní nitě, pokud to váš šicí stroj při šití umožňuje.
Ještě než se vrhnete do šití, přečtěte si tento článek:Šití úpletů na obyčejném šicím stroji - 4 kroky ke skvělým výsledkům

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: