Vlastní tisk

JAK TO FUNGUJE?

Jak můžu objednat vlastní tisk? 

Krok první

Vyberte si, jaký materiál byste si chtěli objednat.
Na výběr jsou dva druhy látek:

- přírodní materiály (saténová bavlna, teplákovina, úplet, dekorační bavlna), které jsou tištěné na italských strojích Regginia a Aleph
- polyesterové tkaniny (minky, kočárkovina, softshell), které jsou potištěné na stroji Epson

Tento krok bývá zpravidla nejtěžší, ale nebojte se, nenecháme vás v tom :). Zde najdete druhy látek, kde je každý materiál přesně popsán a vyfotografován. 

Krok druhý

Vyberte si, kolik metrů látky potřebujete. Můžete si vybrat z 5m, 10m, 30m a 95m a násobek tohoto čísla. Samozřejmě čím více metrů jednoho vzoru objednáte, tím levnější to bude.

Máme dva druhy vzorů: panelové a opakovatelné. Panelový vzor má určitou šířku a výšku a neopakuje se. Opakovatelný vzor se plynule opakuje po celé délce i šířce.

Náklady na tisk závisí na množství inkoustu spotřebovaného tiskárnou. Grafické oddělení ověří Vaše soubory a v případě chyby bude informovat o správné barvě vzoru. V tomto kroku Vás žádáme, abyste určili, zda je váš vzor světlý, střední nebo tmavý.

Krok třetí

Posledním krokem je nahrání souboru, který pošleme grafickému oddělení pro kontrolu před tiskem. 

 

Pro informace ohledně doby dodání i ceníku tisku, nás prosím kontaktujte buď telefonicky 608 73 827 nebo e-mailem: stylovelatky@email.cz